Psycholog

Ciąża to szczególny okres w życiu każdego rodzica – a zwłaszcza matki. Poza oczywistymi, pozytywnymi emocjami, pojawić mogą się także te negatywne. Pojawić mogą się różne obawy, a nawet poważne lęki. Według badań aż 15% ciężarnych kobiet może borykać się z depresją! Wszystko to spowodowane jest zmianami hormonalnymi towarzyszącymi temu cudownemu stanowi, jakim jest ciąża. Objawy te są więc całkowicie normalne. Ale czy nie ma na nie żadnej rady?

W naszym Centrum oferujemy spotkania z wykwalifikowaną Panią Psycholog, która specjalizuje się między innymi w problemach ciężarnych mam. Nie ma potrzeby przechodzić przez nie samemu. Lepiej poszukać pomocy. A kto zrobi to lepiej, niż specjalista? Psycholog pomoże ci przejść przez problemy, przepracować obawy i lęki, a także poradzić sobie z objawami depresji. Wspólnie będziecie mogli też zająć się wszelkimi innymi problemami, które stwarza ciąża i nie tylko.

Problemy ciąży nie są jednak jedynymi, z którymi możecie zgłosić się do naszego Centrum. Konsultacje udzielane są z zakresu diagnozy psychologicznej, pomocy i leczenia psychologicznego, interwencji kryzysowej czy psychoterapii.

Poniżej znajduje się lista problemów, z którymi między innymi można zgłosić się po pomoc: